Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кличко зажадав від “Київенерго” встановити у всіх столичних будинках лічильники теплоенергії

2982.jpg
 

Мер Києва Віталій Кличко зажадав від “Київенерго” забезпечити всі столичні будинки лічильниками теплоенергії. Таких будинків у Києві більше п’яти тисяч.

Мер Києва Віталій Кличко зажадав від “Київенерго” встановити прибудинкові лічильники теплової енергії на всіх житлових будинках столиці до початку наступного опалювального сезону. Про це він заявив журналістам після засідання робочої групи з проблем енергозбереження.

“Наше завдання – змусити монополіста встановити на будинку лічильники теплової енергії. Такими лічильниками потрібно забезпечити ще більше п’яти тисяч будинків”, – заявив Кличко.

За словами Кличка, прилади повинні бути встановлені за рахунок “Київенерго”.”Я звернувся зараз до монополістам: лічильники мають бути встановлені за їх рахунок. Ні в якому разі не перекладати цю відповідальність на плечі киян. Це наше ключова вимога”, – підкреслив мер.

Цього року в бюджеті Києва передбачено 150 млн грн на заходи з енергоефективності, і на деякі будинки прилади вже встановлені.”Ми знайшли можливість застосувати лічильники, які були закуплені ще в 2007 році, і які, на мою думку, абсолютно свідомо, в інтересах певних людей і всупереч інтересам киян трималися на складах”, – пояснив Кличко.

Мер заявив, що встановлення лічильників дозволить киянам платити за тепло на 30% менше, ніж до його установки. Такий висновок був зроблений на основі дослідження, проведеного Департаментом житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

В рамках цього дослідження було проаналізовано теплоспоживання в 15 житлових будинках, середній тариф на теплоенергію становив 6,44 грн / кв. м. У той же час в будинках, які не обладнані лічильниками теплоенергії, тариф на опалення становить 9,20 грн / кв. м.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно