Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Клубний будинок Marina в Китаї

 

На березі річки Сі в китайській провінції Гуандун розташувалася розкішна пристань для яхт Keppel Cove. Разом з нею з’явився і новий клуб Marina, спроектований архітектурним бюро UNStudio.
Клубний будинок Marina з боку нагадує величезний круїзний лайнер. Він навмисно спроектований так, щоб створювати відчуття, що ви перебуваєте на розкішній яхті.

Бюро UNStudio розробило масштабний майстер-план площею 50 000 м².Архітектори зайнялися не тільки будівництвом клубу і пристані, але також і розробкою зручну інфраструктуру, моста і житлових вілл.

У дизайні Marina були задіяні ті ж прийоми, що зазвичай використовують при будівництві яхт: велика кількість натурального дерева, панорамне скління, м’які вигини форм.

Завдяки вікнам будівля завжди наповнене природним світлом, а “воронкоподібні” простору дозволяють використовувати природну вентиляцію.Звичайно, воронки створені не тільки для цього – в них розташовані сходи, які забезпечують вільний доступ до будь-яких рівнях будівлі. Вони створюють відчуття, що простір м’яке, тягуче, і це розслаблює людину.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно