Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

КМДА ініціює створення інформресурсу про недобросовісних забудовників Києва

2499.jpg
 

Київська влада має намір створити інформаційний ресурс з даними про сумлінних або проблемних забудовників, що дозволить киянам отримувати об’єктивну інформацію про будкомпанії і не стати жертвами афер у сфері нерухомості.

Як повідомила Київська міська державна адміністрація (КМДА), з відповідною ініціативою виступив заступник голови КМДА Павло Рябікін.

“Звертаюся до киян з проханням взяти активну участь цієї ідеї і відповісти на кілька запитань: яким повинен бути ресурс – окремий сайт або розділ на офіційному сайті КМДА, і яка інформація про забудовника повинна на ньому розміщуватимуться?”, – Цитується в повідомленні П.Рябікін.

Згідно з повідомленням, свої пропозиції кияни можуть направляти в Контактний центр Києва.

Як повідомлялося з посиланням на Конфедерацію будівельників України (КСУ), на 14 травня 2014 на підставі інформації Всеукраїнської громадської організації (ВГО) “Асоціація допомоги постраждалим інвесторам” і зверненнями постраждалих громадян в список недобросовісних компанійбудівельної галузі внесені 62 забудовника, а в список проблемних об’єктів – 62 житлових комплексу, при цьому більшість проблемних об’єктів знаходиться в Києві.

КСУ спільно з рейтинговим агентством IBI-Raiting (Київ) з ​​метою відновлення довіри вітчизняних інвесторів до будівельної галузі та підвищення її інвестиційної привабливості серед міжнародних компаній підписали меморандум про співпрацю у створенні з 1Квітень 2014 рейтингу надійності житлових комплексів і будівельних компаній.

ВГО “Асоціація допомоги постраждалим інвесторам” має право “вето” на присвоєння рейтингових рівнів об’єктах та будкомпаніям.Організація як представник інвесторів при оцінці будкомпаній керується п’ятьма критеріями: відкритість перед інвесторами, чесність, порядність, професіоналізм і рівність при співпраці.

За даними ініціаторів створення Рейтингу надійності житлових комплексів, його шкала буде включати три рівня надійності: I- відмінна, II – висока і III – помірна.

При формуванні рейтингу проводиться аналіз даних про забудовника і генерального підрядника, аналіз інформації та дозвільної документації по проекту, фінансові дані щодо реалізованого проекту.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно