Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

КМДА планує знести один корпус заводу “Більшовик”

17069.JPG
 

Київська міська державна адміністрація (КМДА) веде переговори з Фондом держмайна України (ФДМ) щодо знесення одного з корпусів заводу “Більшовик” для реконструкції Шулявського шляхопроводу, повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.
“Друга черга реконструкції цього об’єкта передбачає знесення одного корпусу” Більшовика “. Зараз ми знаходимося в переговорному процесі з Фондом держмайна і керівництвом заводу, щоб здійснити це якомога швидше”, – сказав А.Спасибко на прес-брифінгу в Києві у вівторок.

За його словами, відібраний на містобудівній раді проект реконструкції Шулявського шляхопроводу не передбачає відселення мешканців прилеглих будинків.

У той же час А.Спасибко вказав на неможливість реалізації проекту з будівництва трирівневої розв’язки на Шулявському шляхопроводі, який також передбачає знесення частини будівель “Більшовика”.”Її (трирівневу розв’язку – ІФ) реалізувати неможливо … Там заважає метрополітен, комунікації. Крім того, там ненормативні повороти – те, що не передбачено правилами дорожнього руху”, – зазначив він.

За даними А.Спасибко, підготовчі роботи для реконструкції Шулявського шляхопроводу планується почати в кінці 2017 року.

Містобудівна рада Києва 18 травня 2017 року підтримав один з чотирьох представлених проектів реконструкції Шулявського шляхопроводу.Розробником проекту виступив інститут “Київдормістпроект”.

Проект передбачає знесення корпусу заводу “Більшовик” та будівництво на його місці петлі. Передбачається будівництво повороту з вул. Довженка на просп. Перемоги і двох з’їздів з шляхопроводу на проспект.

Вартість реалізації обраного варіанту реконструкції Шулявського шляхопроводу становить 400 млн грн, інших представлених варіантів – від 760 млн грн до 950 млн грн.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно