Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

КМДА пропонує списати борги забудовників по пайовій участі на 1,8 млрд грн

18122.jpg
 

Списати заборгованості забудовників за 2016 рік за сплату пайової участі як безнадійні пропонує перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Геннадій Пліс.
“У нас був борг 1,8 млрд грн в минулому році. За цих грошей давно вже минув строк позовної давності. Їх потрібно просто взяти і списати. Все, що можна було, ми звідти вже витягли”, – сказав він на прес-брифінгу в четвер.

На думку представника реанімаційне пакету реформ (РПР) Віталія Гриб, перед списанням боргу потрібно провести перевірку, яка його частина неліквідні.

За його словами, частина юросіб-зайстрощіков вже може не існувати або ж випадок може бути безнадійним.

У той же час, за словами В.Гриба, існують інші можливості залучення боржників до відповідальності. “Найчастіше такі заборгованості пов’язані з кримінальними діяннями.Не виключаю, що в деяких випадках заборгованість можна реанімувати за рахунок кримінальної відповідальності “, – пояснив він в коментарі агентству” Інтерфакс-Україна “.

За словами В.ГРИБ, в 2017 році зросла заборгованість по пайовій участі в міський бюджет Києва: за станом на 1 жовтня цей показник збільшився на 250 млн грн в порівнянні з 1 лютого

У той же час Г.Плис пояснив, що рівень сплати пайових внесків забудовниками виріс, а заборгованість збільшилася через зростання інфляції і нарахування пені.

Він додав, що в результаті перевірок аудитори істотно знижували заявлену забудовниками вартість інженерних мереж, яку вираховують із пайової участі, тому завдяки нововведеній процедурі перевірки інженерних мереж місто заощадив 200 млн грн.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно