Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

КМДА відкриє доступ до інформації про забудову столиці

3918.jpg
 

Столична влада планує відкрити максимальний доступ до інформації про містобудівні процесах. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання Київради, передає УНН з посиланням на прес-службу КМДА.

“Для запобігання цих “будівельних грибів”, що виростають в столиці, вже створили Центр моніторингу забудови Києва. Проблеми незаконного будівництва можна вирішити тільки об’єднавши зусилля владних структур, громадськості та засобів масової інформації.Міська влада планує відкрити максимальний доступ до інформації про містобудівні процесах”, – підкреслив В.Кличко.

Він зазначив, що на сайті містобудівного кадастру Києва вже з’явився новий розділ, (він допрацьовується, і через кілька днів працюватиме на повну потужність), в якому можна ознайомитися з інформацією про всіх ділянках, на які видавалисямістобудівні умови і обмеження.

“Кожен киянин, побачивши будмайданчик, може зайти на сайт містобудівного кадастру і подивитися, видавалися містобудівні умови і обмеження по цьому об’єкту. Якщо не вдавалося – це вже свідчить, що будівництво відбувається з порушеннями. І нам дуже важливо якомога раніше дізнаватися про такі випадки. Адже, чим раніше ми зможемо виявити проблему і зупинити шахрайство, тим менше ризиків, що з’явиться ще один незаконний будинок”, – зазначив мер Києва.

В.Кличко зазначив, що відповідальність кожного глави району столиці – це швидке реагування та надання в міську адміністрацію інформації про незаконні забудови. “Я про це главам районів говорив і нагадую ще раз!”, – Сказав Київський міський голова.

Також мер зазначив, що він звернувся до міської прокуратури з приводу перевірки всіх документів про законність будівництва на Микільській Слобідці.

Джерело: unn.com.ua

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно