Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Knaus представила автодом з розумними вікнами

18751.jpg
 

Knaus показала концепт свого будинку-причепа, пише New Atlas. Це просторий і дуже світлий автодом, але його головна особливість вікна: вони дозволяють створювати потрібний рівень освітлення, змінюючи ступінь прозорості.
У фургоні вирішені відразу дві проблеми: через велику кількість вікон він дозволяє перебувати максимально близько до природи, але в разі необхідності він дозволить сховатися від навколишнього світу, щоб не бути у всіх на виду. Світло – основна особливість концепту.У передній частині фургона, замість стіни, знаходиться величезне вікно. Імовірно через нього мандрівники будуть дивитися на скелі, ліси і зоряне небо.

Але скла прозорі тільки до того моменту, поки це потрібно туристам.У разі необхідності воно затемнюючи і яскраве сонце і сусіди по табору більше не будуть відволікати тих, хто знаходиться всередині. Компанія називає представлений концепт революцією в області автобудинків. Вони запевняють, що використовували всі останні технології і розробки.Це торкнулося здебільшого матеріалів, з яких буде зроблений новий будинок: ніякого дерева, тільки склопластикові стіни і інші оптимізовані за вагою складові елементи.

Вони розповідають, що використовували Електрохроматичне скло.Таке має великий діапазон по налаштуванню своєї прозорості. У фургоні кнопка управління прозорості винесена на чільне місце і дозволить зручно налаштувати скло. При натисканні частки всередині скла рухаються під впливом електричного поля.Це дозволяє або затемнити вікно, або, навпаки, пропустити всередину більше світла. Творці також говорять, що скло зможе відповідати не тільки за освітленість, але і за тепловий баланс, випускаючи або затримуючи тепло.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно