Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Колектора відбиратимуть у киян житло за несплату непідйомних тарифів

10177.jpg
 

У Києві з’явилися колекторські контори, які більше схожі на банди здирників.Ті, хто має зв’язки в банківському середовищі журналісти і експерти повідомляють, що люди з кримінальним минулим скуповують кредитні портфелі, а потім за допомогою погроз, насильства і проплачених судових рішень відбирають у людей житло.

За словами фахівців, колектори фактично працюють поза правовим полем. Законних прав на виселення кредитних позичальників з квартир у них немає, вважає фінансовий експерт Євген Невмержицький.

«Всі ці люди працюють поза правовим полем.Точно також і чорні нотаріуси, і всі ті в цій брудній ланцюжку, хто намагається нажитися на проблемах людей, особливо жебраків людей похилого віку. І, на жаль, держструктури не забезпечують захист прав чесних позичальників ».

За словами Невмержицького, коли борг передається непрофільної компанії, це вже є підставою для передачі справи в Антикорупційне бюро, суд або МВС. Однак, чи знають про ці ефемерних правах старі-пенсіонери або матері-одиночки?А якщо і так, то навряд чи зможуть самі пройти всі необхідні процедури – особливо якщо їх будуть шантажувати і залякувати колектори. Явно, ці «ліквідатори» – породження МВС, як раніше – добробати, що складаються з рецидивістів і карателів.Тепер їм просто знайшлося місце в Києві та нова «робота»: потрошити боржників і поповнювати за їх рахунок житловий фонд для «Херо» АТО і ветеранів Майдану.Уряд зацікавлений у такому пресингу: адже треба виконувати вказівки МВФ, а вибити з зубожілого народу останні копійки можна тільки силою.

Джерело: meget.kiev.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно