Категории
649.jpg
Коли відновляться інвестиції в нерухомість України
11.08.2014 Недвижимость
 

Україна після виборів 2010 року міцно зайняла своє місце серед країн ризикованих для розміщення інвестицій, в основному завдяки корупції і відсутності захисту прав власності українським правовим полем.
Але останні півроку країна відноситься до категорії країн понад ризикованих, у зв’язку з кризою влади переріс у військові дії з сусідньою країною.

З початку 2014 кожен з ринків нерухомості Києва отримав свій “персональний удар”.Наприклад, ринок торговельної нерухомості лихоманить через уменьшившегося роздрібного товарообігу в зв’язку з істотним зростанням курсу долара по відношенню до гривні і падіння індексу споживчих настроїв.Офісна нерухомість страждає від кризи перевиробництва на тлі згортання ділової активності, готельна нерухомість-від різкого (близько 30%) скорочення кількості туристів у столиці. Напевно, так і виглядає “дно” інвестиційної привабливості.

Але після цього завжди йде підйом, який у України може бути дуже стрімким, варто лише влади зробити перші реальні кроки для створення дружнього для інвестицій клімату в країні.Після переможного завершення бойових дій на нашій території, наведення порядку на митниці, люстрації старих суддів та встановлення контролю над справедливістю рішень нових, перших кроків по боротьбі корупцією, країна, чия назва знаходиться на перших шпальтах газетусього світу, отримає величезний приріст інвестицій з багатьох напрямків, особливо в нерухомості.

І це закономірно для демократичної держави, яка сьогодні займає в Європі 20-е місце за розміром економіки, 10-е за розміром роздрібного ринку, 8-е за обсягом споживання продовольства і ще недавно входило до десятки найактивніших туристичнихнапрямків світу.

Джерело: allretail.ua

Читайте также

** *