Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кольоровий будинок в швейцарському селі

 

Архітектор Давида Макулло побудував кольоровий будинок в мальовничій швейцарської селі Валь-Каланка.
Рожево-зелений будинок Давида видно здалеку – він сильно виділяється на тлі природи і навколишніх будівель. Цей яскравий колір і смілива форма – своєрідний протест архітектора проти нудних будівель.

Барвиста вежа цілком зроблена з екологічно чистих матеріалів, зокрема дерева. Єдине місце, де воно не використовується, – це бетонний фундамент. Фасад облицьований зеленими, пурпуровими і білими панелями, розташованими вертикально.І тільки завдяки наявності дверей і вікон можна зрозуміти, що це будинок, а не інсталяція художника.

Побудований в 2017 році будинок став маніфестом автора.Він досліджує відносини між людиною і природою і в той же час показує, як в архітектурі можна втілити всі свої творчі погляди. Архітектор вважає, що без мистецтва його робота не може вважатися завершеною.

Інтер’єр будинку виконаний в мінімалістському стилі – на контрасті з яскравим фасадом внутрішній простір схоже на чисте полотно. Зате безліч теплих природних відтінків дерева покриває майже кожен сантиметр кімнат.Відкритий простір звільнився від непотрібних речей, тому й здається майже порожнім.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно