Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Команда столичного ЦУМу приступила до оздоблювальних робіт

9379.jpg
 

Протягом 2015 роки команда ЦУМу повністю виконала роботи по влаштуванню наземної частини універмагу. На даний момент вже зведені 7 поверхів будівлі, виготовлений і змонтований скляний купол, що увінчує атріум універмагу, встановлені ескалатори.У минулому році закінчена реставрація історичного фасаду, в рамках якої були очищені гранітні плити, засклені віконні прорізи і відновлені стіни 6-7-го поверхів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби.

“ЦУМ знову прийняв знайомі всім киянам обриси.В кінці минулого року ми демонтували металоконструкції, які утримували історичний фасад і городяни змогли побачити його у всій красі.З кінця 2015 року ми приступили до оздоблювальних робіт, які триватимуть близько півроку “, – говорить Михайло Сакун, керівник проекту ЦУМ-Киев.

Крім того, наголошується, що команда ЦУМу продовжує активну роботу по залученню орендарів оновленого універмагу.”Близько 60% площ уже здано в оренду. Заповнюваність за категоріями, в яких замовлення на колекції для продажу в сезоні осінь / зима 2016 розміщуються на початку року, понад 80%.На поверсі ресторанів залучені партнери по трьом з п’яти планованих форматів, за двома переговори знаходяться на завершальній стадії. У категорії “Їжа та напої” було залучено оператори відділів м’яса, морепродуктів, хліба та іншої випічки, десертів і чаю.Всього в ЦУМі буде представлено понад 400 торговельних марок “, – йдеться в повідомленні.

На даний момент йде реєстрація учасників конкурсу ЦУМ UA – масштабної програми підтримки українських виробників.Відзначається, що “кращі місцеві виробники товарів в різних категоріях, обрані експертним журі і народним голосуванням, отримають максимально пільгові умови для продажу своїх товарів в головному універмазі країни”.

“ЦУМ – головний торговельний об’єкт Києва, тому інтерес до нього дуже великий як з боку покупців, так і з боку майбутніх орендарів.Наше головне завдання – витримати загальну концепцію універмагу і запропонувати покупцям вибір найкращих товарів, які є на ринку – говорить Андрій Мажара – директор з оренди Київського ЦУМу.- Уже зараз деякі поверхи заповнені на 90%, по інших приміщеннях ми знаходимося в стадії активних переговорів “.

ЦУМ збереже структуру універмагу з тематичними поверхами.Крім звичних косметики і парфумерії, одягу, аксесуарів і товарів для будинку, в універмазі з’являться продуктовий відділ в форматі фуд-хол, а також поверх з кафе, ресторанами і терасою з видом на Хрещатик.Для зручності відвідувачів у універмазі облаштований дворівневий підземний паркінг.

Загальна сума інвестицій в проект реконструкції ЦУМу складе більше 100 млн. Доларів. На даний момент на реконструкцію головного універмагу Києва вже витрачено близько 60 млн.доларів, з них більше 30 млн. в 2015 році.

Джерело: segodnya.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно