Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Комфорт на час поїздки: компактний трейлер-причіп

Homegrown-Trailers-3-1020x610
 

Одна із останніх моделей являє собою компактний трейлер, у якому вмістилося все, що необхідно для комфортного відпочинку в дорозі.

Корпус виготовлено з легкої, але міцної сталевої рами. Він обшитий зовні і всередині натуральною деревиною кедра, клена, тополі. Знизу зроблено коркову підлогу.

Усередині причепа компактно розміщено обробну кухонну поверхню, мийку і кушетку. При необхідності нижнє спальне місце можна розкласти, щоб вийшло досить місця для чотирьох чоловік.

Позаду конструкції є ще додатковий простір (1 кв.метр), який може бути використаний для зберігання речей або ж в якості стільниці при приготуванні їжі на відкритому повітрі.

На даху причепа встановлено сонячні батареї потужністю 400 Вт, а всередині нього – літієві акумулятори в 2400 ват-годин. В трейлер вбудовано 12-літровий бак для прісної води, нагрівач на 1,5 галона води (можна прийняти душ тільки зовні трейлера).

На сьогоднішній день причіп-трейлер Homegrown Trailers можна взяти в оренду або ж придбати. Ціни на покупку стартують від $ 32 500.

Джерело: novate.ru

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно