Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Компактно і комфортно: міні-готель з морського контейнера

17354.jpg
 

Незважаючи на те, що житла з контейнерів – вже не новинка, архітектори продовжують дивувати сучасних обивателів компактними будинками, зробленими на основі цих металевих кубів.
Так, в Австралії є мережа комфортних готельних номерів з морських контейнерів, дизайн яких настільки продуманий, що опинившись там, клієнти не помічають ніякої різниці між цими оселями і традиційними будівлями.

Австралійська фірма Contained спеціалізується на будівництві мікро-будинків, основу яких складають морські контейнери, що були у вжитку. У виробництві подібних жител акцент ставиться на тому, що їх легко переміщати в будь-яку точку земної кулі.А ще архітектори приділяють велику увагу практичності і стильному дизайну будинку.

Одним з останніх реалізованих проектів фірми є готельні номери. Кожен з них зроблений з окремого контейнера.Корпус житла обшитий тепло-, звуко- і гідроізоляційними матеріалами. Великі скляні двері і дозволяють природного світла проникати всередину протягом усього дня.

Обсяг контейнера 33 куб. м.У цьому просторі знайшлося місце для двоспальному ліжку розміру, невеликій вітальні, кухні і санвузла. Перед будиночком під розкладним тентом обладнана простора тераса.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно