Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Компанія «Інтергал-Буд» привітала юних футболістів ДЮСШ №21 з Днем Святого Миколая

8408.jpg
 

Перед показовим звітним матчем, організованим для батьків і шефів, кожен юний спортсмен 2004-2005 рр. народження отримав від компанії «Інтергал-Буд» брендовану форму з логотипом компанії, а також солодкі подарунки.

Дитячий і юнацький спорт – майбутнє українського спорту, основа примноження його слави на міжнародній арені.Керівництво «Інтергал-Буда» впевнене, що це одна з найефективніших інвестицій у майбутнє нашої країни, тому цілеспрямовано підтримує спортивні заходи.Так, 5 грудня 2015 компанія виступила генеральним спонсором Відкритого чемпіонату Києва з самбо серед кадетів та юнаків.

Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні.За історію свого існування компанія «Інтергал-Буд» пройшла стрімкий шлях розвитку і зайняла лідируюче положення на ринку будівельних компаній України.Компанія реалізувала більше 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 1 мільйона квадратних метрів. У проектному портфелі компанії, крім реалізованих і поточних проектів, ще є проекти загальною площею більше 2,3 мільйона квадратних метрів

Джерело: intergal-bud.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно