Категории
teplo-otoplenie.
Компенсація кредиту на утеплення будинку складе 20-50% – віце-прем’єр Зубко
05.12.2016 Дайджест
 

Фонд енергоефективності буде компенсувати від 20% до 50% кредитних коштів, виділених на утеплення індивідуальних будинків і ОСББ за трьома пакетам енергоефективності.

Про це повідомили в прес-службі віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

“Щоб банки швидко видавали кредити, а Фонд енергоефективності – компенсації за цими кредитами, розроблено три пакети: “Легкий”, “Комплексний”, “Приватний”. Пакети відрізняються оціночною вартістю робіт, терміном їх реалізації і зменшенням в результаті модернізації платежів за газ і комунальні послуги. Домовласник буде вибирати пакет для отримання від 20% до 50% загальної вартості проекту”, – цитує Зубко прес-служба.

Також повідомляється, що для отримання грошей від Фонду енергоефективності власникові будинку або ОСББ потрібно буде зібрати пакет документів: сертифікат енергоаудиту, документи для подання в банк. А після затвердження пакета з банком, треба буде підписати договір з будівельною компанією і після цього отримати банківський кредит. Лише по завершенні робіт фонд виплатить компенсацію.

Джерело: unian.net

Читайте также

** *