Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Комуналка” по-новому: у Києві з’являться центри для скарг

6378.jpg
 

ЕКОНОМІЯ. У КМДА кажуть, що цього року ціни на “комуналку” для киян підніматися не будуть. А заощадити на теплі деякі городяни зможуть завдяки будинковим теплолічильників.

“Уже встановили 3 тис. Лічильників, залишилося в цьому році встановити ще 1 тис.Всі інші будинки обладнають ними в наступному році “, – говорить заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Ті, в чиїх будинках встановили теплолічильники, будуть платити тільки за використане ними тепло, а не за загальним тарифом, куди входять, наприклад, і тепловтрати під час доставки.В результаті люди зможуть заощадити в середньому 20%. Наприклад, якщо “двушка” в опалювальний період обходилася 700 грн на місяць, то з приладом обліку господарі заплатять близько 550 грн.Також у найближчі кілька років київські будинки можуть обладнати більш складними і дорогими індивідуальними теплопунктами, за рахунок яких можна знизити вартість оплати за отопленіееще приблизно на 30%.”Такі системи дозволяють регулювати температуру в квартирах залежно від погоди на вулиці, від часу доби. Цього року планують встановити 50 таких теплопунктів”, – говорить заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

ДЛЯ СКАРГ.Вже через кілька тижнів у Києві почнуть працювати перші сервісні центри обслуговування споживачів. Туди можна буде звертатися абсолютно з будь-якими комунальними проблемами.”Якщо зараз людина на якість прибирання двору скаржиться в жек, а на холодну воду – в” Київводоканал “, то скоро всі питання можна буде вирішувати в одному місці. Центри працюватимуть за принципом” єдиного вікна “з електронною чергою”, – говорять в КМДА.

До речі, у місті вже почали вести “рейтинг хамства”: якщо якийсь жек потрапляє в нього кілька разів, до нього застосовують санкції, аж до звільнення керівників. За останній час з посадами розпрощалися вже кілька людей.Наприклад, в Подільському районі начальника контори звільнили за те, що не реагував на скарги мешканців.

ЗАХИСТ. Вже цієї осені влада Києва спільно з Держслужбою охорони хочуть в деяких житлових будинках столиці встановити сигналізацію і “тривожні кнопки”.”Сигналізація підключається до шахті ліфта, де стоять дорогі котушки (їх якраз часто крадуть), до теплопункту. І якщо хтось спробує щось вкрасти, тут же на місце прибуде наряд ДСО”, – розповідає Пантелєєв. Таке нововведення може з’явитися в двох будинках на Оболоні.”Це питання потрібно вирішувати з жителями, оскільки така послуга обійдеться кожній квартирі приблизно 2 гривні на місяць”, – пояснюють у КМДА. “В одному будинку на вул. Каштановій ми вже встановили сигналізацію.Є “тривожні кнопки” в деяких елітних будинках, у консьєржів “, – розповідають у ДСО Києва.

Джерело: kiev.segodnya.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно