Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Консультанти ринку нерухомості ввели нову класифікацію офісної нерухомості Києва

1084.jpg
 

Консалтингові компанії ринку нерухомості ввели нову класифікацію офісної нерухомості Києва.
Про це представники компаній повідомили на прес-конференції.

“Класифікація почне діяти з сьогоднішнього дня”, – зазначила голова комітету URE Club з офісної нерухомості, директор департаменту управління нерухомістю компанії IDP Анна Скрипіна.

Вона повідомила, що до нового року дана класифікація буде доопрацьовуватися і уточнюватися, а з 1 січня 2015 почне діяти в повній мірі.

У новій класифікації передбачені 2 класу офісної нерухомості – “А” і “В”.Для кожного класу передбачено 40 критеріїв: для класу “А” 30 з них є обов’язковими, для “В” – 18.

Старший менеджер по роботі з клієнтами департаменту офісної нерухомості DTZ Ukraine Денис Тучков зазначив, що ті вимоги, які є рекомендованими, через 2-3 роки стануть обов’язковими.

Вимоги включають в себе місцерозташування, архітектурні особливості будівлі, парковку, інженерні системи і т. Д.

Крім того, він зазначив, що стара класифікація застаріла і втратила актуальність (стара класифікація була розроблена в 2004 році).

У свою чергу глава офісу JLL в Україні Дмитро Сенниченко повідомив, що станом на 3 квартал в Києві налічувалося 1,8 млн кв. м якісних офісних площ, з них 24% (430 тис. кв. м) – в класі “А” і 76% (1,370 млн кв. м) у класі “В”.

Він прогнозує переміщення, у зв’язку з введенням нової класифікації, близько 10-15% офісної нерухомості з одного класу в інший.

Керуючий партнер консалтингової компанії в сфері нерухомості CBRE в Україні Радомир Цуркан не прогнозує різкого зміни орендних ставок офісних приміщень після переміщення об’єкта в інший клас.

Рішення про створення на основі URE Club профільного комітету з офісної нерухомості і організації робочої групи, яка зайнялася розробкою нової класифікації, було прийнято в 2013 році.

До складу робочої групи увійшли експерти міжнародних консалтингових компаній в Україні JLL, DTZ, CBRE, EY, NAI Pikard та інших.

Як повідомляло агентство, міжнародна консалтингова компанія Colliers International прогнозує введення в експлуатацію 83 тис. Кв.м офісних приміщень у Києві до 2015 року.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно