Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Концептуальний книжковий магазин в Китаї

17972.jpg
 

Kokaistudios спроектували книжковий магазин Alt-Life в Нінбо, Китай. Він займає L-образне простір під землею і розділений на два поверхи сумарною площею 2400 м².
Новий магазин створений за принципами органічного геометрії, просторової рухливості і різноманітності з м’якими і теплими за кольором матеріалами і текстурами.

Мета проекту – створити магазин, в якому люди можуть затриматися і добре провести вільний час, де процес вибору і покупки книг набуває нових форм. У Alt-Life клієнти можуть сісти і почитати, повчитися, взяти участь в семінарах і заходах.Дизайнери вважають, що це не тільки ґрунтовний крок до подолання звичайного способу продажу продукції, це частина нового способу життя для міста Нінбо і найближчих регіонів.

Alt-Life складається з трьох основних зон: сам магазин з асортиментом книжок, суспільний простір для заходів з подвійною висотою і секція з їжею і напоями.Створення Alt-Life було ускладнене тим фактом, що деякі області ще не мають певної функції, тому їх дизайн повинен бути здатним адаптуватися до різних програм, вписуватися в загальну концепцію і гармоніювати з іншим інтер’єром.

Входом в магазин служить скляний павільйон, розташований в центрі площі. Вранці та вдень проходить через нього світло пом’якшується акриловими панелями, інтегрованими в білі книжкові полиці.А у вечірній час штучне освітлення магазину відбивається від павільйону, надаючи особливе сяйво вітрин.

Основна спіральні сходи проходить через мезонін, де знаходяться місця для читання, і переходить до поверху нижче.Додатково ще чотири вертикальні сходи з’єднують верхній і нижній поверхи. Стіни викладені книжковими полицями по всьому периметру, імітуючи стрічки континууму, які поділяють різні секції, відправляючи клієнтів в подорож через магазин.

У невеликих аудиторіях розташовуються спеціальні відділи з творами для дітей та обладнанням для аудіовізуальних подій.Замкнені кімнати плавно розширюються в відкриті подвійні простору магазину – в центральну вісь або “книжковий острів” для сімейних заходів.Модульна система прозорих, вільно що стоять полиць і прилавків візуально розділяє простір на більш дрібні і затишні кімнати.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно