Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Котедж Kingspan Lighthouse. Еталон екологічного будівництва

17642.jpg
 

У Великобританії діє один з найбільш авторитетних методів оцінки екологічної ефективності будівель BREEAM, розроблений Дослідницьким інститутом будівництва BRE. Будинок Kingspan Lighthouse – кращий приклад подібного екобудівництва.
Парк інновацій BRE
14915_slider
Дослідницький інститут будівництва BRE робить багато для популяризації екологічно раціонального будівництва не тільки у Великобританії, але і в інших країнах світу.

У Уотфорд під Лондоном була організована виставка під відкритим небом BRE Innovation Park, яка повністю присвячена сучасним рішенням в області екологічно раціонального будівництва. Сьогодні подібні виставкіпаркі відкрилися вже в Бразилії, Канаді та Китаї.
kingspan-lighthouse-1
На виставках представлені десятки прототипів приватних будинків та інших споруд, а також безліч орієнтованих на енергоефективність та екологічну раціональність будівельних технологій майбутнього.
kingspan-lighthouse-10
Перевагу при зведенні віддається матеріалам, при виробництві яких відбувається мінімальний викид вуглекислого газу в атмосферу, а самі будівлі, оснащені системами «розумний дім» різних рівнів складності, можуть зацікавити людей з різним рівнем доходу.

Приклад сучасного екобудівництва

Один з найвідоміших будинків BRE Innovation Park в Уотфорд – Kingspan Lighthouse. Цей котедж площею 93,3 м2 зовні нагадує надутий вітром вітрило.Побудоване з дерева будинок примітний тим, що йому присвоєно найвищий шостий рівень сертифіката екобудівництва Code for Sustainable Homes.Будинок спроектований так, що освітлення внутрішніх приміщень виконується за рахунок денного світла, а третина використовується для миття води є дощової.

Будова відрізняється чудовою теплоізоляцією: коефіцієнт теплопровідності зовнішніх стін становить 0,11 Вт / (м2 × К), а потреба в теплі – менше 15 кВт × год / (м2 × рік).Дах будинку має кут нахилу 40 °, тут встановлено 4 м2 сонячних колекторів та 42 м2 сонячних батарей (загальна потужність – 4,7 кВт). Будівля має нульове споживання енергії, опалюється за допомогою пеллетного котла.У будинку також є примусова система вентиляції з рекуперацією тепла.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно