Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кожна третя новобудова в Україні зводиться з порушеннями – глава Держархбудінспекції

8048.jpg
 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (Держархбудінспекція) з початку року провела 17 тис. перевірок дотримання забудовниками містобудівного законодавства, за результатами яких виявила порушення на 5,5 тис.об’єктах, що склало майже 33% від перевірених відомством будівництв, заявив в ході брифінгу глава відомства Олексій Кудрявцев.

«З початку 2015 року, ми здійснили 17 тис. перевірок і виявили порушення на 5,5 тис. Об’єктах.Тобто інспекція показала, що кожне третє будівництво ведеться з порушеннями», – сказав він.

Чиновник також зазначив, що найпоширенішим порушенням є недотримання заявленої в дозвільних документах поверховості будинків.«Люди беруть дозволи на будівництво триповерхового будинку, а будують п`ять – це сьогодні дуже поширене», – розповів Кудрявцев.

За його словами, найбільша кількість порушень було зареєстровано у Донецькій, Київській та Львівській областях.Він також повідомив, що за 11 місяців роботи відомство зареєструвало і видало понад 180 тис. Дозвільних документів, з яких близько 500 – це дозволу на будівництво об’єктів V категорії складності, тобто великі житлові комплекси і техногенно небезпечні об’єкти.

Джерело: economics.unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно