Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кращий будинок Англії за версією RIBA 2017

18360.jpg
 

Щороку Королівський інститут британських архітекторів (RIBA) вибирає серед нових архітектурних проектів на території Англії кращі з кращих.
У 2017 році кращим за версією RIBA став будинок в графстві Кент, натхненний традиційними сільськими будинками.

Над цим будинком в Кенті працювала подвійна команда архітекторів: Джеймс Макдональд Райт з Macdonald Wright Architects і Найал Максвелл з Rural Office for Architecture.Замовники поставили їм кілька завдань: відродити в будинку для трьох поколінь родини справжній дух сільської Англії, гармонійно вписати його в ландшафт і при цьому побудувати надійне житло в кращих традиціях життєздатною архітектури.

Макдональд в першу чергу доручили знайти підходящу ділянку в годині їзди від Лондона. Під час пошуків він натрапив на відмінне місце на території сільськогосподарських угідь під назвою Caring Wood.Виявилося, що до 1910-х років на цьому місці був справжній лісовий масив, і архітектори поставили собі ще одну задачу – відродити оригінальне стан цього місця.Вони висадили близько 25 тисяч різних дерев, розбили цілий луг з диких рослин і сад з 500 вишневих дерев.

Судячи з усього, в такому місці будинок вийти поганим просто не міг.Проте, для того щоб домогтися успіху, архітекторам необхідно було слідувати досить суворим побажанням замовників. Форма будинку склалася з їх геометричних фантазій.Клієнти хотіли, щоб форма будинку відображала їх сімейний зв’язок і в той же час незалежність, і вони це бачили в геометричному концепті “чотири в одному”. Звідси з’явилися ці чотири геометричних обсягу, які архітектори розташували навколо внутрішнього дворика.Саме ці чотири вежі ми бачимо здалеку. Вони є частиною традиційного вигляду будинків Кента, так як імітують форму хмелесушілен (oast-houses), які зустрічаються найчастіше саме в Кенті.

При виборі розташування будинку на ділянці архітектори спиралися на принцип Френка Ллойда Райта: “Будинок ніколи не повинен стояти на пагорбі або на чому-небудь ще”. Тому вони спустили будинок з пагорба і сховали його за ним.Таким чином вони ще більше наблизилися до історичного стилю маєтків: в селі завжди намагалися будувати так, щоб спочатку було видно лише шматочок будинку, а потім у міру наближення і наростання передчуття будинок з’являється у всій красі.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно