Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Креатив по-європейськи: унікальний хостел з автопричепів в Німеччині

16143.jpg
 

Кожен житловий автопричіп шляхом додавання незліченних деталей був переобладнаний в маленький унікальний тематичний світ.
Ефектний житлової автопричіп Drag Queen з обтягнутими плюшем табуретками і рожевими фіранками – це лише один з 16-ти унікальних автопричепів, які знаходяться в розпорядженні у туристів в унікальному боннському хостелі BaseCamp-Hostel.

Поруч з кожним з ретро-автобудинків є маленький палісадник, що на відміну від них гармонує. Створенням тематичних світів займалася дизайнер кінодекорацій Маріон Сеул, якій була надана повна свобода дій.Виняток склав лише автопричіп Pit Stop, який був оформлений відповідно до побажань господаря Міхаеля Шлессера, який хотів, щоб він нагадував про чемпіонат «Формула-1».

Ідея обладнати критий кемпінг прийшла Шлессер в голову, коли діловий партнер запитав його, що можна зробити з величезним, порожнім приміщенням складу. «Так як я отельер від природи, моєю першою природною думкою було просто зробити з цього готель», – пояснює він.

Ідея поставити сучасні автобудинку здалася Шлессер занадто нудним. Замість них він придбав у одного нідерландського продавця автоветеранів 50-х і 80-х років випуску.

Кожен житловий автопричіп шляхом додавання незліченних деталей був переобладнаний в маленький унікальний тематичний світ. В рожевому будинку Drag Queen можна, наприклад, відчути себе Барбі, а в Space Shuttle – астронавтом. Шанувальникам культури хіпі сподобається машина Flower Power.Крім того, поряд з автофургонами хостел пропонує два списаних спальних залізничних вагона і туристичний автобус.

Джерело: gogetnews.info

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно