Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Крим почав розпродаж майна Колоймоского

7035.jpg
 

Окупаційного влада Криму виставила на продаж санаторій «Форос», розташований на південному березі півострова, за стартовою ціною 1400000000 руб. Про це йдеться в матеріалах, розміщених на сайті torgi.gov.ru.

На аукціон виставляється комплекс об’єктів нерухомості санаторію в селищі Форос, при цьому земля площею 65 га, де розташовується санаторій, до продажу не пропонується. Торги пройдуть 16 листопада.

Раніше санаторій належав олігарха Ігоря Коломойського.У зв’язку з тим, що Приватбанк, підконтрольний Коломойському, припинив обслуговування клієнтів в Криму після входження півострова до складу РФ, санаторій в числі інших активів олігарха був націоналізований.Зокрема, писав ABCnews, 3 вересня 2014 Державна рада Криму націоналізував 82 об’єкта нерухомості, які раніше належали Ігорю Коломойському.Наприклад, рекреаційні комплекси, нафтобаза, завод «Кримзалізобетон» і 32 автозаправки («Укрнафта», Sentosa Oil, ANP і «Авiас»), а також земельними ділянками.Трохи пізніше слідчий комітет Росії заарештував офісну будівлю в Москві, що належить «Еліт-Холдингу», співзасновником якого є Коломойський.У відповідь олігарх заявив, що подає позов до Гаазького трибуналу на Російську Федерацію з вимогою компенсувати збитки на $ 2 млрд.

Гроші, виручені від продажу майна Коломойського, планується направити на компенсації жителям Криму, які мали вклади в Приватбанку та інших українських банках, які не підлягають відшкодуванню.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно