Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Криза на ринку нерухомості не буде затяжною, – експерт

173.jpg
 

Кризові явища на ринку нерухомості України довго не триватимуть – як тільки нормалізується політична та економічна ситуація в країні, ринок увійде в активну стадію розвитку.
Як повідомила УНІАН прес-служба проектної групи “Архиматика”, відповідний прогноз озвучив директор компанії Олександр Попов.

“Попередня криза зробив із забудовників хороших криза-менеджерів.Причиною затяжної кризи в 2008-2010 роках став непрофесіоналізм самих учасників ринку. Сьогодні ж багато реально оцінюють ризики, свої фінансові та технічні можливості.Тому навіть якщо зараз ринок “штормить”, то триватиме це недовго “, – цитує Попова прес-служба.

За його словами, якщо ще місяць тому забудовники масово відмовлялися від проектування нових об’єктів, то вже сьогодні частина з них прийшла до розуміння, що зараз саме час займатися проектуванням новобудов, високий попит на які буде через рік-два.

Що стосується самих проектів, то, на думку експерта, суттєво вони не зміняться.

“За останні кілька років апетит покупців не повернувся на той рівень, яким він був до 2007 року.Як і раніше проектують і будують компактні квартири, попит на які буде і в майбутньому “, – резюмував архітектор.

Раніше експерти відзначали, що нинішня криза на ринку житлової нерухомості багато в чому повторює тенденції кризи 2008 року, пов’язані з істотним скороченням кількості угод, а також просіданням доларових цін і зростанням вартості нерухомості у гривні.За даними аналітиків, доларові ціни на житло в Україні з початку року знизилися на 20-25%. У гривні ж через істотної девальвації нацвалюти вартість житлових квадратних метрів зросла в межах 10-15%. При цьому ринок житла в Україні завмер.Навесні поточного року кількість угод купівлі / продажу квартир скоротилася до мінімуму. Втім, в кінці травня – першій половині червня експерти та учасники ринку відзначали деяку активізацію продажів.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно