Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Курортний готель в провінції Сичуань

 

Китайське архітектурне бюро AIM Architecture побудувало курортний готель в районі Луо-Шань провінції Сичуань.
Готель Fushengyu Hotspring Resort розташувався серед мальовничих гір, тому архітектори постаралися органічно вписати його в навколишній ландшафт.

У основі проекту лежить ідея про нерозривність архітектури з природою, тому архітектори постаралися зробити все можливе, щоб відвідувачі, приїжджаючи на відпочинок в заміський готель, відчували себе вільно і розкуто, немов вони просто приїхали помилуватися нагори з наметом.

Будівля MuWeCo – не єдине на території готелю, крім нього є спа, вілли і невеликі апартаменти. MuWeCo грає роль скоріше багатофункціонального центру, де є і весільний зал, і музей, і конференц-зал.

Будівля за рахунок склепінчастою даху нагадує величезну гору з печерою, де можна сховатися від дощу і негоди.У зовнішній обробці і інтер’єрах архітектори використовували велику кількість дерева і натуральних матеріалів, оскільки вони, як відомо, створюють відчуття домашньої тепла і комфорту.

Місце, де розташований готель, багато гарячими джерелами, тому в проекті вода відіграє важливу роль. Ставки та струмочки проходять по всій території, а майже всі басейни і спа побудовані під відкритим небом.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно