Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Курсові ризики змушують інвесторів звернути увагу на ринок нерухомості

 

«У вересні зафіксовано значне зростання вартості новобудов в передмісті», – повідомляється в огляді аналітиків ЖК «Лісовий квартал».
У порівнянні з серпнем середня ціна нової нерухомості в передмісті Києва збільшилася на 2,7%. У столиці висхідна цінова динаміка була зафіксована ще в серпні, але вже у вересні ціни стабілізувалися.«Передмістя трохи відстає від столиці, де зростання почалося ще в серпні. Найімовірніше, до кінця року ціни на житло будуть рухатися в тому ж напрямку, але більш стримано.Крім того, девальваційний тиск на гривню, яке спостерігається з липня цього року, не так помітно позначається на динаміці інфляції », – відзначають в огляді аналітики ЖК« Лісовий квартал ».

У той же час вони прогнозують можливе зростання інвестиційного попиту на нерухомість.Це може бути пов’язано з погіршенням курсових очікувань, що вже позначилося на ресурсній базі банківських депозитів: гривневі вклади в банках скоротилися на 1,3%, тоді як на тлі курсових коливань на валютному ринку і девальваційного тиску на гривню обсяги валютнихбанківських депозитів населення зросли на 2,2%. Ці тенденції дають підстави очікувати стабільного інвестиційного попиту на об’єкти нерухомості.

«Макроекономічна обстановка в Україні стабільна, що добре позначається на таких галузях, як будівництво.Національний банк України в черговий раз підвищив облікову ставку, запобігаючи можливим інфляційні ризики.Підвищення цін, багато в чому пов’язане з девальвацією національної валюти, беручи до уваги початок «високого сезону», не повинно негативно вплинути на рівень споживчого попиту на житлову нерухомість », – йдеться в огляді аналітиків ЖК« Лісовий квартал ».

Інтерес до нерухомості в вересні зазнав незначних змін в порівнянні з попереднім місяцем. Зростання по відношенню до серпня по Київській області склав 2,8%. У Києві значення індексу зацікавленості залишилося на колишньому рівні.

Як свідчать дані, у вересні на ринку нерухомості Київської області було 270 житлових комплексів з актуальних ціновою пропозицією. У порівнянні з серпнем припинилися або були припинені продажу в 6 ЖК.Також в 6 ЖК продажі стартували або відновилися: по одному в Хотові, Гостомелі, Гатному і відразу в трьох в Ірпені.

Джерело: l-kvartal.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно