Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

10% квартир в новобудовах повинні продавати учасникам АТО

5271.jpg
 

Депутати Київради підтримали рішення “Про додаткові заходи щодо поліпшення житлових умов киян – учасників антитерористичної операції та сімей киян, загиблих під час проведення АТО”.

У Києві земля під забудову силовим відомствам буде виділятися тільки за умови передачі в побудованих будинках не менше 10% квартир киянам-учасникам антитерористичної операції. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Київради.

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення “Про додаткові заходи щодо поліпшення житлових умов киян – учасників антитерористичної операції та сімей киян, загиблих під час проведення АТО”.

“Мова йде про зобов’язанні військових формувань, військових частин, правоохоронних та контролюючих органів, які подають клопотання / обігу тощо про надання їм у користування ділянок для спорудження житлових будинків з метою поліпшення житловихумов співробітників зазначених органів, передавати не менше 10% загальної запроектованої площі для поліпшення житлових умов киян-учасників АТО та сімей киян-учасників АТО, які загинули на війні”, – сказано в повідомленні.

Повний каталог новобудов України доступний на відомому українському порталі нерухомості dom2000.com в розділі “Новостройки Киева”. Всі ціни перевірено вручную. Актуальні пропозиції новобудов від забудовників та агенцій нерухомості.

Згідно прийнятого рішення, виконавчому органу Київради (КМДА) доручено при надані дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність житлово-будівельного кооперативу враховувати мету створення такого кооперативу, порядок його організації та діяльності відповідно до вимог Житлового кодексу України та Примірного статуту.

Як зазначено в пояснювальній записі, то станом на жовтень 2014 року на квартирному обліку у районних державних адміністраціях в місті загалом перебуває 65 208 сімей та одиноких громадян (із них позачерговиків – 6 355 осіб, першочерговиків – 24 329 осіб, загальна черга – 34 524 осіб).

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно