Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Квартири в Київській області купують частіше столичних

Map_of_Ukraine_political_simple_Oblast_Kiew
 

Інтерес до житлової нерухомості в містах-сателітах виріс на 5%, в той час як в столиці рівень інтересу знизився на 3%.

У порівнянні з липнем 2015 року, зростання зацікавленості нерухомістю в області зріс на 94,8%, тоді як в Києві цей показник склав лише 15,5%.

Експерти проаналізували ринок житлової нерухомості Києва і міст Київської області в липні поточного року і порівняли з аналогічним періодом 2015 року.

“Якщо ми будемо спостерігати подібну ситуацію в наступні кілька місяців, то зможемо сміливо говорити про те, що сформувався стабільно стійкий попит саме на заміську нерухомість”, – відзначають спеціалісти з нерухомості.

У той же час, при очевидному сплеску інтересу до заміської нерухомості, в липні заявили про себе тільки три нових житлових комплексу в Ірпені, Вишгороді і Білій Церкві, два житлових комплекси завершили продажу квартир.

Аналіз цінові пропозиції 190 житлових комплексів передмістя показав: різкого зниження вартості житла за квадратний метр не відбулося.

Згідно з результатами досліджень у липні поточного року середній показник становить 13 728 грн.

“У ціновому діапазоні 9-16 тис. грн. знаходиться понад 80% пропозицій на ринку первинної житлової нерухомості області. 87% пропонованого на ринку житла – це квартири економ-класу і тільки 13% – апартаменти бізнес-класу”, – констатують у компанії.

Що стосується соціально-демографічного портрету покупців заміської нерухомості, аналітики компанії підтверджують, що попит на квартири в передмістях Києва формують досить різні за характеристиками і мотивами придбання підгрупи.

У віковому розподілі домінують дві підгрупи: молоді сім’ї (купівля першого власного житла) і категорія покупців 35+ (інвестиція, альтернатива депозиту, покупка житла для дітей). Це як жителі Києва (переїзд в більш комфортні умови, розширення житлоплощі, покупка першого житла), так і жителі інших регіонів України (переїзд ближче до столиці з метою працевлаштування в Києві).

Джерело: ubr.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно