Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Квартирні шахраї заробляють обманюючи біженців зі сходу

309.jpg
 

Разом із зростанням числа біженців зі сходу в Україні зростає попит на оренду житла та активізуються шахраї.
Привертають людей красивою картинкою квартири в оголошеннях і прийнятними цінами. Гроші беруть вперед, а здобувачів відправляють по помилковому адресою.

Від такої афери в Харкові постраждали біженці з Луганська, які втратили останні 3 тис. грн.Шахраї гроші повертати відмовилися.

Аналогічні випадки почастішали і в столиці. Покарати шахраїв не дозволяє підписаний здобувачем професійно підготовлений договір.

“Вони юридично підкованими.У передостанніх пунктах договорів вказують дрібним шрифтом, що надають інформаційну послугу. Гроші беруть не за квартиру, а за інформацію про неї. Так як це цивільно-правові відносини, людям потрібно звертатися до суду.

У 2012-2013 роках таких випадків було багато.Зараз, мабуть, знову активізувалися “, – кажуть у столичному главку МВС.

У Києві крім “договірних” шахраїв, орудують офіси-одноденки. “Мені показали фотографію квартири, але пояснили, що подивитися її зможу тільки після внесення застави.Я уважно прочитав договір оренди. Якщо квартира не підійде, заставу в 1,7 тис. грн – це половина вартості оренди, – домовилися, повернуть, – розповідає киянин Олексій. – Але за адресою мене ніхто не зустрів, а телефон агента виявився поза зоною.Через 40 хвилин очікувань я зрозумів – мене кинули. Повернувся, а у будівлі – міліція і такі ж, як я. В офісі вже нікого не було “. Експерти кажуть, шахраї заробляють таким чином від 10 тис. грн в день.

А в Криму звинувачують самих біженців.”Підписують договір оренди на тривалий термін, вносять аванс за місяць, а потім відмовляються взагалі платити, мовляв, вони біженці, і грошей немає. У мене зараз вже другий місяць живуть безкоштовно люди з східної України.

У міліції сказали, що нічого не можуть зробити, тільки через суд “, – говорить ріелтор з Сімферополя Ірина. Тому, за її словами, квартири на довгий термін намагаються здавати не всім біженцям.

Джерело: gazeta.ua

Возможно, Вам также будет интересно