Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Київенерго” створило власну систему розрахунків за тепло

355414127
 

Всі кияни, чиїм виконавцем послуг опалення та гарячого водопостачання «Київенерго», переведені на прямий формат розрахунків “клієнт – енергопостачальник» за аналогією з роботою європейських теплових операторів. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Адаптація платіжок від столичної енергокомпанії до європейського формату – це лише один з етапів переходу «Київенерго» на пряму взаємодію з клієнтами», – Йдеться в повідомленні.

Основні причини перерахунків:

– Уточнення показань хоча б одним власником індивідуального лічильника після того, як розрахунок для всіх мешканців будинку було проведено за показаннями загальнобудинкового лічильника. У цьому випадку компанія повинна провести перерозподіл показань для всіх жителів.

– Некоректні показання будинкового приладу обліку в попередніх розрахункових періодах.

– Виявлення індивідуального опалення в одній з квартир багатоповерхового будинку, що спричиняє необхідність перерахувань для всього будинку.

Раніше рахунки за опалення і гаряче водопостачання в Києві формувалися і поширювалися комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ).

Слід зазначити, що під час передачі даних з ГІОЦ до «Київенерго» в частині клієнтів були виявлені розбіжності в попередніх періодах між фактичним і оплаченим споживанням послуг опалення та гарячого водопостачання. Ці клієнти отримали платіжки з відкоригованими сумами.

Джерело: capital.jkg-portal.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно