Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Київенерго” вже почало відключати гарячу воду

30524-0
 

На час проведення робіт, споживачі будуть тимчасово відключені від гарячого водопостачання.

«З 14-го по 28 квітня випробування тепломереж проводитимуться від районних котелень «Теремки», «Виноградар »та станції теплопостачання «Біличі». У зв’язку з цим, починаючи з 16:00 13 квітня, постачання гарячої води тимчасово припиниться для споживачів 29 житлових будинків, 3 дитячих садків, 2 шкіл і 6 відомств в Голосіївському районі; 253 житлових будинків, 13 дитсадків, 11 шкіл, 61 відомства і 14 лікувальних установ у Святошинському районі; 245 житлових будинків, 24 дитячих садків, 12 шкіл, 67 відомств і 5 лікувальних установ у Подільському районі столиці», – наголошується в повідомленні.

У травні, згідно з даними прес-служби, гідровипробування проводитимуться в центрі столиці (район Залізничного вокзалу, Ботсаду, Хрещатика і Бессарабської площі), на Оболоні, житлових масивах Відрадний і Теремки, а також в частині Дарницького району, яка забезпечуєтьсявід Дарницькою ТЕЦ (ТОВ «Еврореконструкція»).

У червні гідровипробування проведуть у частині Святошинського району, житлових масивах Мінський і Микільська Борщагівка.

У липні – на Троєщині, Лісовому масиві і Воскресенці.

У серпні – в мікрорайонах Нивки і Позняки.

Графік проведення випробувань узгоджується з КМДА.

Відповідно до нормативів, випробування проводяться з температурою води не більше +40 градусів С, яка подається зі збільшеним на 25 % тиском, у порівнянні з нормою. У зв’язку з цим випробувати мережу, без відключення гарячого водопостачання технологічно неможливо.

Джерело: budport.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно