Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

«Новопечерські Липки» – лауреат премії Luxury Lifestyle Awards 2014

889.jpg
 

Житловий квартал «Новопечерські Липки», реалізований інвестиційно-девелоперської компанією UDP, отримав свою частку визнання в щорічної професійної всеукраїнської премії за досягнення в сфері розкоші Luxury Lifestyle Awards 2014, ставши лауреатом в номінації «Міська житлованерухомість України ».
«Мета цієї унікальної Премії – формування відкритого, прозорого та професійного ринку товарів і послуг класу люкс на території СНД, розвиток міжнародного співробітництва, – відзначив керуючий партнер LUXOR management, ініціатор вручення щорічної премії Luxury Lifestyle Awards,Олександр Четчіков. – Отримання Премії – це показник винятковості компанії в очах професійної спільноти, оскільки премія націлена на отримання об’єктивної, незалежної та масштабної оцінки компаній.Номінантами і лауреатами премії стають лише найкращі компанії і бренди, що відповідають вимогам досвідчених і вимогливих споживачів товарів і послуг класу люкс ».

В свою чергу керівник офісу продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Медников, зазначив, що визнання міжнародних експертів стало приємним продовженням в ланцюжку перемог і досягнень кварталу.

«Особливо приємно усвідомлювати, що незважаючи на непростий час на ринку нерухомості, квартал« Новопечерські Липки »продовжує активно розвиватися і знаходиться серед кращих компаній і брендів, що представляють індустрію розкоші», – підкреслив Віталій Медников.

Нагадаємо, що житловий квартал «Новопечерські Липки» вже є фіналістом всеукраїнської премії Luxury Lifestyle Awards 2009/2010 в номінації елітна нерухомість / міська нерухомість, а також чотири рази був визнаний кращим житловим комплексом України за результатамиВсеукраїнського незалежного конкурсу житлової нерухомості «Житло-2010», «Житло-2012», «Житло-2013» і «Житло-2014».

Джерело: novolipki.com

Возможно, Вам также будет интересно