Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Тариф на розетки”: українців змусять платити новий тариф

8aa00f6843ad216ca1980865932f4922012fb8aa
 

Українці будуть зобов’язані платити за світло незалежно від того, користуються вони електроенергією чи ні. Про це повідомив незалежний експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

“Рано чи пізно буде прийнято Закон “Про ринок електроенергії України”, в якому передбачена така ж штука, як і з газом: ви будете зобов’язані платити абонентську плату за приєднання до мереж”, – розповів експерт. Важливо відзначити, що тариф буде «плаваючим» і залежати буде від проектної потужності.

“За обсягом потужності, яка розрахована на квартиру або будинок, і будемо платити абонентську плату – незалежно від того, користуємося електроенергією чи ні”, – зазначив Землянський. Експерт також повідомив, що Україна планує ввести єдиний для всього населення тариф.

“Ми зараз дружно рухаємося до єдиного тарифу: ми повинні отримати десь 1,78 грн./ КВт в результаті. Із таким тарифом повинні бути прибрані всілякі соціальні норми і всі повинні платити однаково. І якщо вийдемо на рівень ринкових тарифів, то вище ми платити не будемо”, – підсумував Землянський.

Джерело: budport.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно