Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Укрзалізниця” обіцяє запуск двоповерхового поїзда вже цієї осені

Students demand that the Ukrzaliznytsia state railway administration provide their right to buy discount tickets through the website http://booking.uz.gov.ua/
 

Про це на своїй сторінці в Facebook написав глава “Укрзалізниці” Войцех Бальчун. Він зазначив, що ремонт зазначеного поїзда варто було завершити ще дуже давно і пустити його на шляху.

“На цьому тижні чеські фахівці проведуть необхідні обстеження і тестування. Служби повинні забезпечити його готовність до експлуатації до 1 листопада”, – підкреслив Бальчун.

За його словами, два потяги Skoda передали на баланс Української залізничної швидкісної компанії від Південної залізниці. Це обумовлено тим, що компанія має необхідні для обслуговування поїздів потужності і персонал.

Бальчун додав, що зараз в “Укрзалізниці” вивчають прийнятні варіанти напрямків експлуатації цих поїздів.

“Тому що вони мають певні обмеження, зокрема, вимагають технічного обслуговування кожні 700 км. Зараз розглядаємо такі маршрути: Київ-Полтава-Харків, Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів. Сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже короткий – 4.55 в дорозі, з мінімальною кількістю зупинок. Ідея для Skoda – задіяти всі проміжні зупинки та доставити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова”, – підсумував він.

Джерело: ru.espreso.tv

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно