Категории
Students demand that the Ukrzaliznytsia state railway administration provide their right to buy discount tickets through the website http://booking.uz.gov.ua/
“Укрзалізниця” обіцяє запуск двоповерхового поїзда вже цієї осені
06.10.2016 Дайджест
 

Про це на своїй сторінці в Facebook написав глава “Укрзалізниці” Войцех Бальчун. Він зазначив, що ремонт зазначеного поїзда варто було завершити ще дуже давно і пустити його на шляху.

“На цьому тижні чеські фахівці проведуть необхідні обстеження і тестування. Служби повинні забезпечити його готовність до експлуатації до 1 листопада”, – підкреслив Бальчун.

За його словами, два потяги Skoda передали на баланс Української залізничної швидкісної компанії від Південної залізниці. Це обумовлено тим, що компанія має необхідні для обслуговування поїздів потужності і персонал.

Бальчун додав, що зараз в “Укрзалізниці” вивчають прийнятні варіанти напрямків експлуатації цих поїздів.

“Тому що вони мають певні обмеження, зокрема, вимагають технічного обслуговування кожні 700 км. Зараз розглядаємо такі маршрути: Київ-Полтава-Харків, Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів. Сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже короткий – 4.55 в дорозі, з мінімальною кількістю зупинок. Ідея для Skoda – задіяти всі проміжні зупинки та доставити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова”, – підсумував він.

Джерело: ru.espreso.tv

Читайте также

** *