Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Укрзалізниця” розпродасть свої готелі, лікарні і спортклуби

71f0d4d88a5960273812eb882cdf49f1
 

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун оцінює дефіцит парку вантажних вагонів на сьогоднішній день в 10 тис. одиниць. Про це Бальчун повідомив в ході зустрічі в Американській торговельній палаті в Києві.

Він наголосив на необхідності розвитку сегмента роботи вантажного рухомого складу, його ефективності. «Нам потрібно скасувати кілька депо, спростити великий обсяг технічної документації», – уточнив глава «Укрзаліниці».

За його словами, така робота також вимагає вироблення необхідної політики з боку міністра інфраструктури України.

«Якщо ми створимо нову бізнес модель – ми зможемо вийти на міжнародний рівень», – резюмував Балчун.

Крім того, «Укрзалізниця» в майбутньому повинна відмовитися від низки непрофільних активів. «Нам не потрібні готелі, спортклуби, лікарні. Ми повинні зосередитися на основних джерелах доходу від нашої діяльності», – сказав Бальчун.

У березні 2016 року член правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов (нині перший заступник міністра інфраструктури) відзначав, що списанню в найближчі 3-4 роки буде підлягати близько 50% вантажних вагонів інвентарного парку «Укрзалізниці».

За словами Кравцова, значна частина вантажних вагонів, що не підходять, буде придатна до експлуатації вже в найближчі рік-два, і у зв’язку з цим «Укрзалізниці» необхідно прийняти рішення, що робити з парком, який перетворюється на звалище металобрухту, і яку інвестиційну політику вести в цьому відношенні в короткостроковій перспективі.

«Ми припускаємо детальне розбирання всіх таких вагонів, а не продаж їх у цілому як брухту, щоб максимізувати прибуток для залізниці. Є різниця, коли ви продаєте вагон по масі як змішаний металобрухт, і коли він розбирається на складові. З них певну частину можна буде направити на наші ж вагоноремонтні підприємства, щоб повторно запустити їх в цикл виробництва. А решту за категоріями металу – продавати за різними цінами», – зазначав він.

Колишній тоді міністр інфраструктури Андрій Пивоварський зі свого боку відзначив велику різницю в кількості вантажного парку «на папері» і в його кількості в робочому стані. «Вже зараз можна списати третину вантажного парку, оскільки це вагони, які стоять під парканом», – додавав він.

Акціонерне товариство створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниці», а також понад 50 підприємств і установ залізничного транспорту загального користування, які реорганізувалися шляхом злиття. У перелік підприємств, на базі яких утворилося ПАТ, входять шість залізниць, вагоноремонтні заводи, залізничні держпідприємства, проектно-вишукувальні інститути залізничного транспорту, ряд проектно-конструкторсько-технологічних бюро.

Джерело: abcnews.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно