Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Тель-Авіві побудують незвичайний хмарочос-місто

42486
 

Бельгійський архітектор Девід Тайчман (David Tajchman) нещодавно представив незвичайний новий проект під назвою«Gran Mediterraneo». Він буде являти собою багатофункціональний надсучасний хмарочос в Тель-Авіві, що відповідає поняттю «вертикальне місто».

Незвичайну споруду побачать жителі та гості Ізраїлю. Хвилеподібний дзеркальний фасад, по задуму архітектора, перемежовується із зеленими насадженнями на різних рівнях, а наявність безлічі різноманітних локацій у повній мірі розкриють поняття «вертикальне місто».

Дизайн вежі відрізняється від традиційних будівель міста. Блоки з білого бетону будуть нагадувати капсули, побудовані навколо вертикальної осі. Величезні вікна відкриють прекрасний панорамний вигляд не тільки на місто, а й на Середземне море. На нижніх ярусах «Gran Mediterraneo» буде висаджено місцеві рослини, які «додадуть» життя бетонному фасаду будівлі.

Всередині хмарочоса архітектор планує розташувати житловий сектор, готельні номери, ресторани, бари, сади і парки. На деяких поверхах побудують басейни і спа-салони з водою із Мертвого моря. До того ж, на території комплексу можна буде знайти коворкінг-простір для вільного спілкування.

Згідно із проектом, у будівлі застосовано ряд інноваційних функцій, включаючи багаторівневий автоматизований паркінг і індукційні зарядні станції для електрокарів.

Джерело: novate.ru

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно