Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

«Новопечерські Липки» і «Бульвар Фонтанів» влаштували літу теплий прийом!

112.JPG
 

6 червня, напередодні великого свята Святої Трійці на території комплексів компанії UDP пройшли сімейні заходи для жителів і гостей.
У дружній і невимушеній атмосфері, дорослі і маленькі гості свята мали змогу проявити свої творчі таланти та фізичні здібності.Так, наприклад, на території «Новопечерських Липок» були організовані спеціальні зони відпочинку для сімейного катання на велосипедах і машинках, облаштовані ігрові центри з різних тематик та інтерактивні розваги прямо на зелених газонах.

«Бульвар Фонтанів» розважав своїх гостей майстер-класом по зображенню малюнків на воді, пропонував поринути в екскурс історії щодо створення та функціонування фонтанів у Києві.

Гостей святкувань пригощали лимонадом домашнього виробництва, морозивом і фруктами.

Особливо пощастило щасливчикам, які брали участь в лотереях на святкуванні. Кожен переможець отримав свій законно виграний приз від партнерів комплексів.

Кульмінацією святкування літа по праву можна вважати одночасний запуск фонтанів на території комплексів.

Робота «живих» фонтанів, які з’єднували в режимі он-лайн «Новопечерські Липки» і «Бульвар Фонтанів» також нікого не залишила байдужим!

Олександр, клієнт компанії UDP, ЖК «Новопечерські Липки», 56 років: «Я із задоволенням провів тут час зі своєю сім’єю. Було весело, а головне, всі були при «справі», особливо онук. Дуже сподобався фонтан і прогулянка на незвичайних велосипедах.Приємно, що в центрі нашого міста можна ось так спокійно, душевно і по-літньому приємно відпочити ».

Довідка про компанію:

Девелоперська Компанія UDP здійснює свою діяльність на ринку України з 2002 року.За цей час було створено і успішно реалізовано 9 великих проектів нерухомості загальною площею більше 3 000 000 м ². Земельний актив компанії складає більше 1 млн.м ² Проекти компанії UDP це унікальне, інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси, торгові центри, які відповідають вимогам сучасності.

Проекти UDP: у Києві – житловий квартал «Новопечерські Липки», житловий комплекс «Паркове місто», житловий комплекс «Бульвар Фонтанів», багатофункціональний житловий комплекс «RiverStone», торгово-розважальний центр “Ocean Plaza”, в Одесі – клубна резеденція “Maristella “, в Сімферополі -торгово-розважальний комплекс MEGANOM. Компанія також представлена ​​на ринку Російської Федерації в особі житлового комплексу «Комфорт Парк» у місті Калуга. За підсумками 2013 загальний обсяг зданих в експлуатацію площ UDP впритул наблизившись до позначки в 1 млн. м ².За 2013 здано 68 000 м ², сьогодні активно ведеться будівництво ще 433 000 м ². Більше 80% об’єктів компанії UDP вводяться в експлуатацію раніше терміну.

Джерело: bfontanov.com

Возможно, Вам также будет интересно