Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

LEGO відкриє монобрендовий магазин з інтерактивними демостендамі і оглядовими боксами

9748.jpg
 

Примітно, що це перший монобрендовий магазин LEGO на лівому березі столиці. У шоу-румі буде представлений повний асортимент продукції LEGO, доступною для українського ринку. Загальна площа нового магазина складе 79 кв.м, а його оформлення буде класичним для монобрендових магазинів LEGO. Крім широкого асортименту продукції, його відмітними рисами стануть інтерактивні демонстраційні стенди і оглядові бокси зі звуковим супроводом.Не менш важливою складовою нового магазину буде ігрова зона з великим вибором різних деталей, де кожен бажаючий зможе зануритися в світ творчості LEGO.

Як зазначив директор магазинів Костянтин Дяченко: «ТРЦ New Way на сьогоднішній день є найкращим варіантом для відкриття нового магазину на лівому березі.Це новий об’єкт з однією з найактуальніших на поточний момент концепцією, до того ж вдало розташований в густонаселеному районі. У зоні охоплення цього торгово-розважального центру знаходиться максимальна концентрація нашої цільової аудиторії ».

З 2016-му році в компанії планують відкриття ще одного монобрендового магазину LEGO, однак його майбутнє місце розташування поки не розголошується.

Інформаційна довідка ТРЦ New Way:

Місцезнаходження: Київ, вул. архітектора Вербицького

GBA 21 720 кв. м

GLA: 16, 200 кв.м

Відкриття ТРЦ: 15 апреля 2016

Джерело: utgcompany.com

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно