Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Лічильниками тепла буде забезпечувати енергокомпанія “ПАТ Київенерго”

2231.jpg
 

Столична енергокомпанія ПАТ “Київенерго” планує в 2015 році встановити 1,6 тис. будинкових лічильників тепла і довести кількість обладнаних такими приладами будинків до 56,2%, повідомила прес-служба компанії, передає Дело.

Столична енергокомпанія ПАТ “Київенерго” планує в 2015 році встановити 1,6 тис. Будинкових лічильників тепла і довести кількість обладнаних такими приладами будинків до 56,2%, повідомила прес-служба компанії, передає Дело.

У 2014 році “Київенерго” встановило 647 лічильників тепла і зараз таке обладнання є в 46,8% будинків столиці.

“В цілому, щоб обладнати всі будинки столиці, необхідно близько 13 тис. Лічильників (включаючи заміну тих, строк експлуатації яких закінчився).Це завдання вирішується спільними зусиллями “Київенерго” та КМДА за кошти власної інвестиційної програми та державного бюджету. У 2015-2018 рр. “Київенерго” за власні кошти планує встановлювати щорічно 1,5-2 тис.будинкових лічильників “, – йдеться в повідомленні.

У “Київенерго” вважають, що в коректному обліку споживання тепла повинні бути як жителі міста, так і енергопостачальна компанія.

Як повідомлялося з посиланням на першого заступника голови КМДА Ігоря Ніконова, столична влада має намір направити призначалися на капітальне будівництво кошти міського бюджету на встановлення до кінця першого кварталу 2015 близько 2 тис.приладів комерційного обліку теплової енергії у столичних житлових будинках, що знаходяться у комунальному управлінні.

Крім того, за його словами, ще 0,5 тис. Будинкових теплолічильників в Києві будуть встановлені до кінця першого кварталу майбутнього року “Київенерго”.

Раніше заступник глави міськдержадміністрації Петро Пантелєєв заявив, що вартість установки теплолічильників в ще необладнаних ними комунальних житлових будинках столиці становить близько 240 млн грн: на середину листопада 2014 обладнані теплолічильниками близько 35% таких будинків.

Джерело: delo.ua

Возможно, Вам также будет интересно