Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Лише 32% громадян України мають намір скористатися безвізом – опитування

17156.jpg
 

Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва провів соціальне опитування, яке показало, що найбільш значущим безвізовий режим став для жителів Західного регіону України.
Згідно з даними фонду “Демократичні ініціативи”, закордонний паспорт на сьогодні мають 34% населення (в травні 2016 року – 30%).З них 7% мають біометричних, 8,5% – старим закордонним паспортом з діючими шенгенськими візами і у 20% – старий закордонний паспорт без дійсних шенгенських віз.Найбільше біометричних паспортів мають жителі Заходу (11%) і молодь у віці до 30 років (12%), найменше – жителі Сходу (2,5%) і люди старше 60 років (2%).

Серед тих, хто не має біометричного паспорта, 7% збираються оформити його в цьому році, ще 28% готуються замовити його виготовлення, але пізніше, а 45% взагалі не налаштовані його мати.Найбільша різниця як в наявності закордонного паспорта, так і в намірі його отримати – вікова: серед покоління старше 60 років, 84% не мають ніякого закордонного паспорта і 78% не мають наміру його замовляти.

Введення безвізового режиму з країнами ЄС є важливим і дуже важливим для 39% громадян України. Найбільш важливим його вважають жителів Західного регіону (53%) і Центрального (44%), менше – жителі Півдня (23%) і Сходу (25%).Вікові відмінності ще більш істотні: найбільш важливий безвізовий режим для молоді у віці до 30 років (60%), найменш – для людей старше 60 років (21%).

До країн Шенгенської зони мають намір поїхати 32% громадян України, перш за все – молодь (56%).Основна мета поїздок – туризм (64%), візити до родичів і друзів (22%), робочі поїздки (18%), проте 22% сподіваються на працевлаштування за кордоном.

Європейцями себе вважають 38% громадян України, не вважають – 55%.Найвища європейська самоідентифікація властива жителям Західного регіону (53%), в інших регіонах відчуття себе європейцем значно нижче: в Центральному – 37%, Південному – 35%, Східному – 30%.Істотними є вікові відмінності: більше відчуває себе європейцями молодь – 49% і менше – люди старшого покоління, яким більше 60 років – 27%.

Джерело: delo.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно