Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ліцензію на будівництво пропонують видавати по Інтернету

4266.jpg
 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розробила проект рішення уряду про впровадження можливості подання заяви та відомостей про юридичну особу для одержання ліцензії на виконання будівельних робіт в електронному вигляді через системуподання документів на своєму сайті.

За інформацією ProfiDOM.com.ua, проект вже узгоджений з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Мінфіном та Державною регуляторної службою.

На думку експертів, нововведення допоможе вдосконалити процес надання підприємствам ліцензії на будівництво і сприятиме суттєвому зменшенню випадків відмови, так як електронна форма подачі документів мінімізує кількістьпомилок.

Зміни викликані вступом в силу з 28 червня Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», згідно з яким ліцензія на виконання будівельних робіт буде оформлятися органом ліцензування в електронному вигляді шляхом запису про рішенняоргану ліцензування щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізосіб-підприємців.

Джерело: profidom.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно