Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Лук’янівське СІЗО перенесуть у Київську область

1642845
 

Протягом кількох років Лук’янівське СІЗО можуть закрити, планують залучити приватних інвесторів для будівництва нових приміщень в смт Коцюбинське під Києвом. Про це повідомляє заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

Залучити приватних інвесторів хочуть на таких умовах: бізнесмен будує нові приміщення СІЗО в смт Коцюбинське в кількох кілометрах від Києва на території виправної колонії №132 (більше 8 гектарів).

При цьому експерт Юрій Бєлоусов зазначив, що нове СІЗО потрібно будувати за міжнародними стандартами – як мінімум 4 кв. м на одну людину, спортзал, накриті прогулянкові дворики зі спортивним інвентарем, кімнати з можливістю доступу в Інтернет. Так, будівництво нового СІЗО може обійтися інвестору в 25 млн доларів.

Тільки після здачі об’єкта інвестору планують передати території нинішнього СІЗО на Лук’янівці з усіма будівлями. Ні обмежень по новому будівництву на цих територіях, ні вимог висувати не будуть.

Однак є неоднозначний момент – за даними колишнього голови пенітенціарної служби Сергія Старенького, ще в 2006 році Головне управління з охорони культурної спадщини Київської міської держадміністрації внесло деякі корпуси Лук’янівського СІЗО в список пам’яток історії та культури України, які потрібно зберігати в первісному вигляді.

Нагадаємо, Міністерство юстиції заявляє про нормативну оцінку вартості земельної ділянки площею 3 га під Київським (Лук’янівським) слідчим ізолятором в 9,6 млн грн.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно