Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Львів готується до відкриття найбільшого ТРЦ

5098.jpg
 

Victoria Gardens стане найбільшим торговим центром в Західній Україні.

Відкриття ТРЦ Victoria Gardens заплановано на грудень 2015 року. Про це повідомили в компанії JLL, яка виступає консультантантом по здачі в оренду площ торгово-розважального центру.Девелопер ТРЦ – компанія «Фенікс-Капітал», обсяг інвестицій в проект становить $ 110 млн.

«Львів є важливим економічним, культурним, науковим і транспортним центром країни і найбільшим містом в Західній Україні, який завдяки своєму історичному й архітектурному значенням входить до числа одних з найбільш популярних європейськихтуристичних напрямків. При цьому Львів абсолютно не насичений якісними торговими площами – на 1 тис. Жителів припадає всього 148 кв.м, що вдвічі поступається показнику Києва та свідчить про безумовне потенціалі зростання цього ринку, – зазначає керівник відділу торговельних площ компанії JLL (Україна) Анна Чуботіна.- ТРЦ Victoria Gardens завдяки своєму розташуванню, якісної концепції, інноваційним архітектурним рішенням, професійній команді і пулу орендарів має всі шанси стати одним з найбільш успішних торгових комплексів європейської якості на території України ».

Довідка: ТРЦ Victoria Gardens розташовується в центрі густонаселеного Франківського району Львова, в 4 км від залізничного вокзалу та в 5 км від міжнародного аеропорту, а також у безпосередній близькості від історичного центру міста.Зона охоплення ТРЦ включає не тільки Львів, а й найближче передмістя, – сукупно понад 990 тис. Чоловік. Трирівневий ТРЦ розпорядженні торговою площею 54,5 тис. Кв. м та паркінгом на 2 тис. машино-місць.У торговому центрі відкриється більше 160 орендарів, включаючи продуктовий гіпермаркет (7,5 тис. Кв. М), супермаркет електроніки і побутової техніки (2 тис. Кв. М), широку розважальну зону, в тому числі багатозальний кінотеатр (3,4 тис . кв. м), боулінг (2 тис. кв.м), дитячий розважальний центр (1,4 тис. кв. м), а також кафе, ресторани і фуд-корт (сукупно 2,5 тис. кв. м). ТРЦ Victoria Gardens стане найбільшим торговим об’єктом у Львові.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно