Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Львів лідирує в рейтингу прозорості міст Transparency International

18156.jpg
 

Львів, Кропивницький, Івано-Франківськ, Миколаїв і Київ лідирують в рейтингу прозорості українських міст, міськрад мерів, складеному українським представництвом міжнародної антикорупційної організації Transparency International.
Керівник напрямку “Прозорі міста” в Тransparency International Україна Катерина Цибенко на брифінгу в середу в Києві розповіла, що в першу десятку також увійшли Червоноград, Ніжин, Кременчук, Вінниця та Дрогобич.

За її словами, ідею такого рейтингу позичили у Словаччині, яка становить його вже 6 років поспіль.

Міста оцінювали за 91 питання, середній показник українських міст склав 30 балів зі 100. “Це дуже низький показник.Але наш рейтинг стимулює міська влада до того, щоб кращає. У деяких були питання до нашої методології, проте наш рейтинг враховував, зокрема, житлову соціальну сферу, і саме з цих питань онлайн доступ у міст не завжди повний “, – розповіла вона.

За словами Е.Цибенко, при складанні рейтингу враховувалися доступ городян до органів управління, на засідання міськрад, доступ до інформації про держзакупівлі, про бюджет, про освоєння грантів.”Важливо навіть оприлюднити інформацію про черги на житло, щоб уникнути махінацій, пересування прізвищ, і підвищити прозорість процесу, адже прозорість стимулює зменшення корупції”, – підкреслила вона.

За словами представниці організації, також підготовлений звіт “Як зробити місцеву владу більш прозорою?”, Який містить конкретні рекомендації для міськрад, Верховної Ради і Кабінету міністрів щодо підвищення підзвітності місцевої влади.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно