Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Львів може стати першим обласним центром України без маршруток

 

Транспортна комісія депутатів Львівської міської ради підтримала петицію городян про повну відмову від приватних перевізників на користь електротранспорту та автобусів.
Повний перехід на електротранспорт і автобуси необхідно здійснити протягом п’яти років, вирішила комісія. Остаточне рішення про відмову від маршрутних таксі повинен прийняти Львівська міська рада.Питання може бути винесено на розгляд вже наступного тижня, повідомив представник депутатської комісії Роман Іванців. Але поки ініціатива – декларативна.

За словами депутата міської ради, потрібно ще розробити дорожню карту.Найважливіше в депутатській ініціативи, щоб громадський транспорт був зручним, в тому числі для людей з особливими потребами, підкреслив Іванцов. Компаніям, які зараз регулюють рух маршруток, може бути запропонована інша співпраця.А водіїв громадського транспорту у Львові вже зараз не вистачає, сказав депутат міськради.

Ідея відмови від маршруток у великих містах звучить і на рівні Міністерства інфраструктури, повідомив експерт громадського об’єднання Європатруль В’ячеслав Коновалов. Але перешкодити її втілення може корупція, вважає він.

“На реалізацію цих проектів потрібні мільярди. Без політичної волі та відмови від хабарів з боку чиновників це поки неможливо реалізувати”, – сказав Коновалов.

Великі автобуси в містах – це практика європейських країн, зазначив перший заступник голови Державної служби з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідковський. За його словами, відмова від маршруток допоможе розвантажити міську мережу.

Якщо ініціативу підтримає міська рада, Львів стане першим обласним центром України без маршрутних таксі. Найближче пленарне засідання Львівської міськради заплановано на 22 березня.

Джерело: nv.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно