Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Львів очолив рейтинг найдешевших туристичних міст світу

20121012141441
 

Львів посів перше місце серед найдешевших туристичних міст світу. Про це свідчать дані рейтингу, складеного туристичною компанією Mondono.

В ході дослідження порівнювалася середня вартість різних туристичних предметів першої необхідності, в тому числі проживання в готелі, вечеря на двох, проїзд на таксі, вартість пінти пива і пляшка вина в містах по всьому світу.

Так, за житло у Львові турист заплатить близько 25 доларів (656 грн), за вечерю на двох – 5 доларів (131 грн), а вартість 1 км проїзду на таксі становить 20 центів (6 грн).

Друге з 12 місць займає столиця невизнаної республіки Косово Приштина, де ніч в готельному номері коштує 56 доларів (1470 грн), вечеря на двох не більше 5 доларів (140 грн), а 1 км проїзду на таксі – долар (26 грн).

На третій позиції опинилася столиця Болгарії Софія, де вартість ночівлі в готелі складає 57 доларів (1497 грн), а вечерю на двох трохи більше 11 доларів (288 грн).

Серед найдешевших туристичних міст світу названі також столиця Панами, Каламата (Греція), Брага (Португалія), Сараєво (Боснія і Герцеговина), Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Іспанія), Єреван (Вірменія), Белфаст (Північна Ірландія ) і Сан-Антоніо (США).

Найдорожчим в рейтингу Business Insider визнаний місто Вальпараїсо в Чилі. Вартість їжі або проїзду на таксі в Вальпараїсо не сильно відрізняється від інших міст в списку, однак вартість ночівлі в готелі складає приблизно 113 доларів (2968 грн).

Джерело: abcnews.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно