Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Львівський ТРК Victoria Gardens сформував пул якірних орендарів

5543.jpg
 

Львівський ТРК Victoria Gardens вже заповнений на 40%.

Девелопер торгово-розважального комплексу Victoria Gardens у Львові, компанія «Фенікс-Капітал», і компанія JLL, виступаюча консультантом по здачі об’єкта в оренду, підписали договори з ключовими якірними операторами проекту.

Серед найбільших орендарів заявлені два дебюту на ринку Львова – це багатозальний кінотеатр «Мультиплекс» (3,4 тис. Кв. М) та розважальна зона PAPASHON з дитячим центром і боулінгом (3,45 тис. Кв. М). Продуктовим якірним орендарем виступає гіпермаркет «Сільпо» (7,5 тис.кв. м). Також в Victoria Gardens відкриються магазин парфумерії та косметики Bomond (405 кв. М), салон взуття INTERTOP (365 кв. М), мережевий магазин побутової хімії та косметики Watsons (184 кв. М).

Довідка: ТРК Victoria Gardens загальною площею 102 тис. Кв.м знаходиться на перетині двох магістралей міського значення Львова – вул. Наукова та вул. Кульпарківська. Трирівневий об’єкт розпорядженні торговою площею 54,5 тис. Кв. м та паркінгом на 2 тис. машино-місць.У торговому комплексі відкриється більше 160 магазинів, включаючи продуктовий гіпермаркет, супермаркет електроніки і побутової техніки, широку розважальну зону, а також кафе, ресторани і фуд-корт. ТРК Victoria Gardens стане найбільшим торговим об’єктом у Львові.Введення об’єкта заплановано на грудень 2015 року.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно