Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Малоповерхове будівництво має всі перспективи розвитку в Україні

4d967d5787c2a1fee0e71a1515e2ccb7
 

Малоповерхове будівництво має всі перспективи розвитку в Україні в зв’язку з тим, що є певна категорія населення, яка не хоче жити в міських джунглях в оточенні бетонних висоток, щодня дихати вихлопними газами, а мріє жити в гармонії з природою далеко від галасливих трас. “Не виключено, що вже дуже скоро в Україні малоповерхове будівництво стане чудовою альтернативою висотному в спальних районах. Наприклад, в Західній Європі і США малоповерхова забудова дуже популярна”, – зазначила вона.

За словами А.Лаєвський, малоповерхове будівництво виправдане, в першу чергу, в передмісті, а також на великих земельних майданчиках на околицях міста. При цьому подібні комплекси повинні розміщуватися на значній відстані від висотних житлових будинків, щоб створювати відчуття життя за містом і забезпечувати високу інсоляцію квартир в таких будинках. “Рентабельність” малоповерхівок “значно нижче, ніж висоток, так як щільність забудови і кількість продаваних квадратних метрів при малоповерховій забудові істотно менше. Саме тому окупаються великі житлові комплекси з продуманою інфраструктурою, що включає дитячі садки, школи, торгові центри та упорядковану територію, які в комплексі створюють комфортний простір для життя і відпочинку. Мова фактично йде про формат “місто в місті”, – повідомила А.Лаевская.

За її словами, концепція нового проекту компанії “Інтрегал-Буд” – “Озерний Гай Гатне” заснована на створенні житлового комплексу в форматі мікроміста зі своєю власною інфраструктурою, яка включає дитячий садок, торгово-розважальний і оздоровчий центри, упорядковані зони відпочинку для мешканців, озеро з зоною відпочинку – шезлонгами, альтанками для барбекю, дитячими майданчиками і т.д.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно