Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Марокко стане лідером ринку сонячної електроенергії

8879.jpg
 

Геліостанція начет роботу в рамках державної програми, головна мета якої – почати виробництво половини електроенергії в країні з поновлюваних джерел енергії вже до 2020 року.

Марокканський місто Уарзазат розташований недалеко від пустелі, тому саме тут знаходиться більшість сонячних підприємств. Тепер торговий місто, яке ще називають “двері пустелі”, став центром розвитку сонячної енергетики.Поруч з ним побудують чотири об’єднаних сонячних Мегазаводи, які, поряд вітряними з гидростанциями, допоможуть забезпечити Марокко зеленої електроенергією. Також уряд сподівається експортувати частину електрики до Європи і сусідні країни.

Але головна мета держави – стати наддержавою у сфері розвитку сонячної енергетики і заодно використовувати ресурси найбільшою в світі пустелі, яка нарешті зможе приносити користь і значну прибути казні.

Коли весь комплекс буде завершено, то він стане найбільшим концентраційним заводом у світ. Очікується, що перший етап – Noor 1 – буде запущений вже в наступному місяці. Технологія використовує масив з дзеркал у формі жолобів.Цей тип геліостанцій більш дорогий, але дозволяє виробляти електрику навіть в темний час доби.

Після аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році, німецький фізик Герхард донизу, підрахував, що всі пустелі в світі отримують так багато сонячної енергії протягом декількох годин, що її вистачило б, щоб забезпечити потреби в електроенергії людства на цілий рік.

Сонячний завод Noor 1 складатиметься з 500 000 дзеркал, які будуть складати 800 ліній. Вони будуть слідувати за сонцем не протягом усього дня, переміщаючись кожні кілька хвилин, щоб отримати максимум променів.

Тим часом у плану Марокко запустити Noor 2 і Noor 3 вже в 2017 році. Ці заводи будуть способи зберігати тепло до восьми годин. Це дозволить виробляти електрику в цукрі безперебійно в режимі 24 на 7.

В цілому на розробку і будівництво сонячного комплексу Noor було витрачено понад 9 мільярдів доларів.Більша частина коштів була взята в кредит у міжнародних організацій, таких як Європейський інвестиційний банк і Світовий банк і за підтримки марокканського уряду.

Джерело: solarpanels.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно